Systém neviditelných rovnátek Invisalign je nejpokročilejší cestou k perfektnímu úsměvu. Proces léčby je předem naplánovaný pomocí digitálních technologií a pacient tak ví, jak bude léčba probíhat i jak dlouho bude trvat. Rovnátka Invisalign jsou vyrobena každému pacientovi na míru z tenkého průhledného plastu, který je na zubech skoro neviditelný a jejich hlavní výhodou je to, že si je pacient může v případě potřeby sundat. Odpadá tak problém s obtížnou hygienou i s nutností vyhýbat se určitým druhům jídla.

Jak probíhá léčba systémem Invisalign?

Po zhotovení skenu chrupu je léčba naplánována lékařem pomocí speciálního softwaru. Poté jsou rovnátka odeslána do výroby. Pomocí 3D tisku je Vám na míru zhotovena sada několika fólií (rovnátek). Počet fólií v sadě závisí na závažnosti ortodontické vady. Fólii nosíte alespoň 22 hodin denně a sami si ji po 7 – 10 dnech vyměníte za novou. Každou fólií je naplánovaný posun zubů o cca 0,2 mm. Tímto způsobem se zuby postupně rovnají do požadované polohy. Před zahájením léčby jsou na zubech, u kterých je plánovaný náročnější posun, vytvořeny nepatrné výstupky, tzv. attachmenty. V průběhu léčby docházíte cca jednou za tři měsíce na kontrolu.

S rovnátky Invisalign je život jednodušší…

Pohodlí

Když je potřeba, Invisalign jednoduše sundáte. Díky tomu odpadají jakákoliv omezení ve stravování.

Časová úspora

Méně časté a kratší kontroly v porovnání s klasickými rovnátky.

Hygiena

S klasickými rovnátky je potřeba zuby čistit pomocí několika typů kartáčků. S Invisalign si zuby pohodlně vyčistíte tak, jak jste zvyklí.

Estetika

Tenké průhledné fólie jsou na zubech téměř neviditelné.

Přesnost

Díky detailnímu 3D plánu léčby předem víte, jak dlouho bude léčba trvat a jak bude Váš úsměv vypadat po sejmutí rovnátek.

Menší bolestivost

Díky sofistikovanosti systému je tlak na zuby vyvinut pouze tam, kde je to nutné, a proto je léčba méně bolestivá.

Jaká je cena neviditelných rovnátek?

Cena rovnátek Invisalign závisí na obtížnosti léčby a pohybuje se v rozmezí 50.000 – 75.000 Kč. Platba je zpravidla rozdělena na dvě až tři části splatné v průběhu léčby. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování rovnátek prostřednictvím nízkých měsíčních splátek ve spolupráci s UniCredit Bank.

Toužíte po dokonalém úsměvu?
Objednejte se k nám na nezávaznou vstupní konzultaci, těšíme se na Vás!